O firmie


drzwi
drzwi

Jesteśmy firmą, która swą działalność prowadzi na terenie Wejherowa, Redy, Rumi, Trójmiasta, całego województwa pomorskiego oraz obsługującą klientów zagranicznych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam rozwijać nasze umiejętności. Nasze drzwi oraz okna są ozdobą wielu mieszkań, domów i pensjonatów. Nasze drzwi znajdziecie Państwo w wyposażeniu swoich ulubionych hoteli i restauracji. Niezwykłą radośc sprawia nam każde zlecenie i do wszystkich zadań podchodzimy z wielkim entuzjazmem.

 

Nasza firma zajmuje się kompleksową sprzedażą stolarki drzwiowej oraz okiennej. W ofercie  Salonu drzwi i okien znajdziecie Państwo wiele gotowych wzorów drzwi wewnętrznych, zewnętrznych jak i różnego rodzaju drzwi technicznych. Jesteśmy także otwarci na pomysły naszych klientów. 

 

 

Nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych i firm. Gwarantujemy, że każde zlecenie wykonamy w jak najkrótszym czasie. Nasi pracownicy chętnie doradzą Państwu odpowiedni projekt oraz materiał, z jakiego najlepiej wykonać dany towar. Na życzenie klienta możemy także dokonać pomiaru pomieszczenia, które ma zostać wyposażone w nasze produkty.

 

 

Postaw na jakość!

Postaw na profesjonalizm!

Postaw na zaufanie!

 

Odwiedź nasz Salon już dziś!